Бензинов филтър - оригинален_1Бензинов филтър - оригинален_2Бензинов филтър - оригинален_3
Оригинален бензинов филтър за автомобили RENAULT при модели:

RENAULT 11 (B/C37_) 1.1 (B/C371) 35 (48) 1108 C1E 715,C1E 720 03/83-06/86г.
RENAULT 11 (B/C37_) 1.2 (B/C37S) 40 (55) 1237 C1G 700,C1G 710 10/84-12/88г.
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C372, B/C37C) 44 (60) 1397 C1J 715,C2J 730 03/83-12/88г.
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C373) 50 (68) 1397 C2J 718,C2J 757 03/83-12/85г.
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C373) 53 (72) 1397 C2J 717,C2J 755 05/83-12/85г.
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C373, B/C37R) 49 (67) 1397 C2J 768,C2J 766,C2J 767,C2J 720 03/83-12/88г.
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 Turbo (B/C375) 77 (105) 1397 C1J 760,C1J 764 04/84-12/86г.
RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C37D) 64 (87) 1721 F2N 732,F2N 742 06/87-12/88г.
RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C37E) 69 (94) 1721 F3N 708 06/87-12/88г.
RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C37N) 65 (88) 1721 F2N 708,F2N 710,F2N 798 10/86-12/88г.
RENAULT 11 Furgonato (S37_) 1.1 (S371) 35 (48) 1108 C1E 715,C1E 720 03/83-06/86г.
RENAULT 11 Furgonato (S37_) 1.4 (S372) 44 (60) 1397 C1J 715,C2J 730 03/83-09/86г.
RENAULT 12 1.6 Gordini (1173) 83 (113) 1565 821.20,807.20 08/70-12/74г.
RENAULT 18 (134_) 2.0 (1343) 77 (105) 1995 J6R 716 05/82-07/86г.
RENAULT 18 Variable (135_) 2.0 (1353) 77 (105) 1995 J6R 716 10/81-07/86г.
RENAULT 21 Station wagon (K48_) 1.7 (K/S481) 55 (75) 1721 F2N 712 06/86-03/93
RENAULT 21 Station wagon (K48_) 1.7 (K48M) 54 (73) 1721 F2N 750 06/86-12/89г.
RENAULT 21 Station wagon (K48_) 1.7 (K48N) 64 (87) 1721 F2N 752 06/87-04/89г.
RENAULT 21 Tre volumi (L48_) 1.7 (L48N) 64 (87) 1721 F2N 752 06/87-04/89г.
RENAULT 4 (112_) 0.8 (1123) 25 (34) 845 800 01 09/71-12/88г.
RENAULT 4 (112_) 0.8 (1123) 21 (29) 845 B1B 707,800 705 10/83-10/88г.
RENAULT 4 (112_) 1.0 31 (42) 956 689 710 12/85-06/93г.
RENAULT 4 (112_) 1.1 32 (44) 1108 C1E 714 06/86-06/90г.
RENAULT 4 (112_) 1.1 (1128, S128) 25 (34) 1108 688 712,C1E 714,C1E 719 06/78-06/90г.
RENAULT 4 Furgonato (R21_, R23_) 0.8 (2106) 25 (34) 845 800 01 09/66-12/88г.
RENAULT 4 Furgonato (R21_, R23_) 0.8 (2391) 21 (29) 845 800 705,B1B 707 04/83-07/89г.
RENAULT 4 Furgonato (R21_, R23_) 1.1 (2370, 210B) 25 (34) 1108 688 711,688 712,C1E 714,C1E 718,C1E 719 10/76-07/89г.
RENAULT 4 Furgonato (R21_, R23_) 1.1 (239B) 26 (35) 1108 C1E 718,C1E 719 07/82-05/89г.
RENAULT 9 (L42_) 1.1 (L421) 35 (48) 1108 C1E 715,C1E 720 09/81-05/87г.
RENAULT 9 (L42_) 1.2 (L42S) 40 (54) 1237 C1G 700,C1G 710 09/85-12/88г.
RENAULT 9 (L42_) 1.4 (L422, L42C) 44 (60) 1397 C1J 715,C1J 792,C1J 796,C2J 730 12/81-12/88г.
RENAULT 9 (L42_) 1.4 (L423) 53 (72) 1397 C2J 717,C2J 755 09/81-12/85г.
RENAULT 9 (L42_) 1.4 (L423, L42R) 49 (67) 1397 C2J 720,C2J 766,C2J 767,C2J 768 09/85-12/88г.
RENAULT 9 (L42_) 1.4 Automatik (L423) 50 (68) 1397 C2J 718,C2J 757 09/81-12/85г.
RENAULT 9 (L42_) 1.7 (L42F) 54 (73) 1721 F3N 718 10/86-12/88г.
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.1 34 (46) 1108 C1E 700 01/91-09/98г.
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.1 36 (49) 1108 C1E 700 04/92-08/92г.
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.7 (B/C574) 68 (92) 1721 F2N 770 01/91-12/93г.
RENAULT CLIO I Furgonato (S57_) 1.1 34 (46) 1108 C1E 700,C1E 715,C1E 720 01/91-09/98г.
RENAULT RAPID Furgonato (F40_, G40_) 1.1 35 (48) 1108 C1E 762 09/93-04/95г.
RENAULT RAPID Furgonato (F40_, G40_) 1.1 (F401) 33 (45) 1108 C1E 750,C1E 752,C1E 754,C1E 760,C1E 792,C1E 762 07/85-04/95г.
RENAULT RAPID Furgonato (F40_, G40_) 1.1 (F40H) 33 (45) 1108 C1E 756 06/87-09/91г.
RENAULT RAPID Furgonato (F40_, G40_) 1.2 40 (54) 1237 C1G 726 09/91-08/93г.
RENAULT RAPID Furgonato (F40_, G40_) 1.4 (F402) 43 (58) 1397 C1J 768,C1J 780 07/85-08/91г.
RENAULT RAPID Furgonato (F40_, G40_) 1.4 (F407) Cat. 43 (58) 1397 C3J 702,C3J 700,C3J 760,C3J 762 08/88-03/98г.
RENAULT RAPID Furgonato (F40_, G40_) 1.4 (F40M) 44 (60) 1397 C2J 784 03/86-08/91г.
RENAULT RODEO 4 0.8 25 (34) 845 800 01 08/71-11/81г.
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.0 (B/C/400) 30 (41) 956 C1C 700 10/84-10/88г.
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.1 (B/C/401) 34 (46) 1108 C1E 750,C1E 752,C1E 754 10/84-10/88г.
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.1 (B/C/401, B/C40H) 33 (45) 1108 C1E 750,C1E 752,C1E 756,C1E 760 01/86-03/95г.
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.2 (B/C40F) 40 (55) 1237 C1G 702,C1G 720,C1G 722 01/87-08/90г.
RENAULT SUPER 5 Furgonato (S40_) 1.0 (S400) 30 (41) 956 C1C 700 10/84-10/88г.
RENAULT SUPER 5 Furgonato (S40_) 1.1 (S401) 34 (46) 1108 C1E 750,C1E 752,C1E 754 10/84-12/96г.
RENAULT SUPER 5 Furgonato (S40_) 1.2 (S40F, S407) 44 (60) 1237 C1G 702 01/87-12/96г.
RENAULT TRAFIC Autobus (T5, T6, T7) 1.4 35 (48) 1397 847 700,847 701,C1J 700 03/80-04/89г.
RENAULT TRAFIC Autobus (T5, T6, T7) 1.6 4x4 48 (65) 1647 A1M 707 03/80-08/86г.
RENAULT TRAFIC Autobus (T5, T6, T7) 1.7 50 (68) 1721 F1N 724 06/86-04/89г.
RENAULT TRAFIC Autobus (TXW) 1.7 50 (68) 1721 F1N 724 08/92-08/94г.
RENAULT TRAFIC Furgonato (T1, T3, T4) 1.4 35 (48) 1397 847 700,847 701,C1J 700 03/80-04/89г.
RENAULT TRAFIC Furgonato (T1, T3, T4) 1.6 48 (65) 1647 A1M 707,A1M 708 01/83-06/86г.
RENAULT TRAFIC Furgonato (T1, T3, T4) 1.6 4x4 48 (65) 1647 A1M 707 08/85-06/86г.
RENAULT TRAFIC Furgonato (T1, T3, T4) 1.7 50 (68) 1721 F1N 724 06/86-04/89г.

Сравнете със снимките и данните на автомобилите, преди да поръчате.

Номер на артикула 7700728143

Този филтър съответства също и на оригинални номера:
RENAULT 7700271026,
RENAULT 7700544588,
RENAULT 7700724743,
RENAULT 7701349332,
RENAULT 8200358714,
RENAULT TRUCKS 5000031168

4.99лв.

КоментариНапишете коментар
ЧАСТИ RENAULT
Производители